Nebraska

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Nebraska kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Nebraska

See piirneb põhja poole Lõuna-Dakotaga; idas Iowa ja Missouri; lõuna suunas Kansasiga; Edela suunas Colorado; Lääne suunas Wyomingiga. Missouri jõgi tähistab kogu idapiiri.

Nebraska on Ameerika Ühendriikide liitvabariik, mis on nii suurtel tasanditel kui ka Lääne-Vahemeres. Pealinnas on Lincoln, ja peamine linn on Missouri jõel asuv Omaha.

Nebraska kinnisvaraturg jätkas 2018. aastal energiat. Viimase aasta jooksul on Nebraska müügihindade maht tõusnud kõige kiiremini alates 1994. aastast, kui riigi majandus hakkas tugevnema.

Müügihindade omadused Nebraskas on viimase kahe aasta jooksul kiirenenud ja II kvartalis jätkuvalt tõusnud. 2018. aasta esimese kvartali jooksul olid Nebraska hinnad 26% kõrgemad kui majanduslanguse alguses.

Nebara kinnisvaraturu stabiilsus majanduslanguse ajal on osaliselt kaasa aidanud selle jõu saavutamisele.

Lisaks on majade hinnad kogu riigis kasvanud. Viimastel aastatel on hinnad suurepärased, kuid Omaha ja Lincolni tõus on olnud märkimisväärne. Lincolnis on eluasemehinnad viimase nelja kvartali jooksul kasvanud keskmiselt 8,4%, isegi üle 90-ndate aastate kasvumäärad.

Viimase viie aasta jooksul on Nebraska keskmised majahinnad suurte, keskmiste ja madala hinnaga kodude puhul kasvanud üle 30%.

Väga piiratud ulatuslike ja püsivate hindadega pakkumine.

Nebraska müügitehingute hinnatõusud aitasid kaasa ka ehituskulude suurenemisele.

Investeerimispiirangutega Nebraskas ja hinnatõusuga kiiremini kui üürihinnad on kinnisvara omamine vähenenud. 2018. aasta esimeses kvartalis oli Nebraska omandi määr ligikaudu 5 protsendipunkti madalam kui 2009. aastal.

Lincolni kinnisvaraturg Nebraskas on suurepärane näide aeglase kasvu eelistest. Lincolni kinnisvaraturg võib olla mudel, mida järgida teiste USA linnade jaoks.

Lincolni praegune keskmine majahind on väiksem kui riigi keskmine. Kuigi Lincolni kinnisvaraturud on riigi keskmisest madalamad, hinnati seda aastas 11,4%, võrreldes riigi keskmisega 6,7%.

Asjaolu, et Lincolni kinnisvaraturg oli ligikaudu või mõnel juhul ületanud riigi keskmist, räägib turu tugevusest.

On mitmeid põhjuseid, miks Lincoln kinnisvara on nii atraktiivne Nebraska müügiks kinnisvara ostmiseks või investeerimiseks. Lincoln'i kinnisvarainvesteeringute jaoks on kõige rohkem atraktiivne turunõudluse kasv. See algab selle piirkonna atraktiivsusega, kus töötada. Vähesed linnad võivad paremini hõivata. Selle tulemusena peaks Lincolni kinnisvarainvesteeringud Nebraska kinnisvara müümiseks kasu saama.

Teine positiivne märk puudutab turul uute ehitusvarade hulka. Viimase kaheteistkümne kuu jooksul on turul olnud 902 uut ehitusluba. Viimase kolme aasta jooksul ületab Lincoln uute elamislubade keskmist riiklikku keskmist.

Lincoln on jätkuvalt kinnisvaraturu edendaja. Kõik turud läbivad väikeste korrektsioonide perioodid. Parimad turud kasutavad seda kui jätkuva kasvu katalüsaatorit. Tugevate põhialuste ja pideva kasvu perioodide puhul tundub Lincolni kinnisvaraturg õiges suunas.

Omaha kinnisvaraturg on 2018. aastaga võrreldes mõne aasta eest väga erinev. Omahuse maja väärtus on viimase aasta jooksul kasvanud 8,0% ja eeldatavalt järgmise aasta jooksul -0,7%.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 15443

Müük Põllumaa, Nebraska, Sioux County, Sioux County, Sioux County

759,810.49EUR
Müük
Põllumaa

6150120 m²
Spring Creek Ranch - Sioux County, Nebraska: Spring Creek Grass Ranch on katkematu 1520 ± deeded rantšo koosneb koheva sodded muru karjamaad, korter n...
Cod. 3592

Müük Maja, Nebraska, Lincoln, Lincoln, Lincoln

174,309.47EUR
Müük
Maja

1200 m²
2 BR, 1-1/2 BA puhas kodu suur naabruses
Cod. 3591

Müük Maja, Nebraska, Omaha, Omaha, Omaha

5,184,589.26EUR
Müük
Maja

450 m²
Kohandatud projekteeritud Home,
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB